HomeHakkımızdaVizyonumuz

Vizyonumuz

HAKKIMIZDA                                                                                                                                                              

İnsanın dünyanın neresinde yaşarsa yaşasın, sorunsuz bir çevrede sağlıklı bir ömür sürmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu hak insan olmanın gereğidir ve sadece kalkınmış milletlerin lüksü değildir.

Yaşadığımız çevrenin sorunlarının farkındayız ve bu sorunlarla mücadele etmeyi ve bu konuda çaba içinde olan her kişi ve kuruma ticari kaygı taşımaksızın katkı sağlamayı görev bilmekteyiz.

Firmamız, çevrenin korunmasına yeterince önem veren, bunun yanında; sürdürülebilir kalkınmayı temel alan bir anlayışla sınai kuruluşları ve çevreyi etkileyecek olan her türlü yatırımcı kurum ve kuruluşu akademik düzeyde içerik taşıyan ve pratik uygulanabilirliği ön planda tutan Danışmanlık Hizmetleri ile yönlendirmektedir.

Firmamız, çevre kirliliğinin mevzuatla belirlenen sınır değerlere uygunluğu konusunda teknik ölçümler yapan tam donanımlı ve T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından yetkilendirimiş Çevre Ölçüm ve Analizleri Laboratuvarı ile hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Sürdürülebilir çevre anlayışı ile sürdürülebilir kalkınmanın uygulanması noktasında ülkemizde öncü kuruluşlardan birisi olmak.